Nie ste prihlásený   Prihlásenie  Registrácia
0 ks
0,00 €
   

Blog

 • DonQ_rum_5.jpg Rum Don Q – tekuté zlato z Portorika
  Spoločnosť Don Q sa venuje výrobe rumu už viac ako 150 rokov. Pod vedením rodiny Serrallésovcov, ktorá si tajomstvo svojho remesla stráži už šesť generácií, je Don Q najpredávanejším rumom v Portoriku a dýcha na krk spoločnosti Bacardi. Pomenovaný je podľa Dona Quixota, obľúbenej literárnej postavy, ktorý pre zakladateľov symbolizoval hľadanie perfektnej rumovej receptúry.
   
 • blm.jpg 10/10 Rozhovory na tému Rizling "na druhú"
  Pozývame vás na 10 výnimočných vín pre 10 výnimočných ľudí. Konať sa budú v priestoroch Vínotéky WinePlanet na Starej Vajnorskej, témou bude Rizling.
   
 • 590x250m.jpg Ochutnávame vína zo severnej Ameriky
  Štýlové, klasické, netradičné či experimentálne - vína z Nového sveta sú skutočne všelijaké. Hlavne sú však chutné a kvalitné. Ako teda chutí Amerika?
   
 • 590x250m.jpg Súťaž o pobyt na Tokaji
  Pripravili sme pre vás súťaž o výlet do preslávenej oblasti Tokaja priamo u pána Ostrožoviča. Môžete vyhrať nezabudnuteľný pobyt pre 2 osoby v tokajskej izbietke vo vinárstve Ostrožovič spolu s degustáciou vín, ktoré získavajú medaily na svetových výstavách.
   
 • 590x250m.jpg Degustácia s vinárstvom Ostrožovič
  Pozývame vás na ochutnávku vín rodinného vinárstva Ostrožovič z čarovného kúta Slovenska, Tokaj, kde sa dokonale snúbi bohatstvo prírody s prácou hrdých vinárov. 
   
 • bl_fr_m.jpg Pozývame vás na Freixenet Golf Tour 2018
  A je tu opäť. Vaša obľúbená FREIXENET GOLF TOUR. Registrujte sa na golfový turnaj, ktorého partnerom je vinárstvo Freixenet
   
 • web_590x250cc.jpg Degustácia "Perla v pohári"
  Keď sa spojí tradične krásne remeslo a moderný prístup, zrodí sa skutočná perla. Ušľachtilá ako réva, o ktorú sa starajú generácie vinohradníkov.
   
 • cuc_3.jpg CUCni si bubliniek!
  Uži si leto s novým drinkom, ktorý je plný vína a ovocia. CUC prináša novú osviežujúcu chuť. Vďaka baleniu v plechovke si ho môžete užívať na pláži, na výletoch alebo doma pri bazéne. CUCni si aj ty!
   
 • mm.jpg Marchesi Antinori – 26 generácií vo svete špičkového vína
  Vinohradníctvo je v Taliansku často rodinnou záležitosťou a tajomstvá výroby lahodného nápoja sa dedia z generácie na generáciu. Rodina Antinoriovcov tak robí už 600 rokov. 
   
 • plm.jpg Planeta je cesta cez Sicíliu
  Planeta je rodinný podnik pôsobiaci na Sicílii už niekoľko generácií. Patrí k nemu päť usadlostí rozložených po celom ostrove. 
   
Stránkovanie:
 
 
 
Visa Visa Electron Verified by Visa MasterCard MasterCard SecureCode Maestro Diners Club Tatrapay Sporopay VUB eplatby Uniplatba PayPal Discover
Powered by Cyclone3 XUL CMS by Comsultia