Nie ste prihlásený   Prihlásenie  Registrácia
0 ks
0,00 €
   

Blog

 • ikovin.jpg 10/10 Aprílové rozhovory, 10. 4. v Bratislave
  Pozývame vás na 10 výnimočných vín pre 10 výnimočných ľudí. Rozhovory sa budú konať v priestoroch Vínotéky WinePlanet na Starej Vajnorskej, témou budú výnimočné vína zo starých viníc.
   
 • ikoo.jpg Malbec Day = ochutnajte argentínsku vášeň
  Kto si obľúbil talianske vína, určite mu zachutia aj argentínske. V južnej Amerike je Argentína na druhom mieste z hľadiska produkcie vín a zdá sa, že jediné čo ju môže ohroziť, je faktor El Niňo. Spoznajte famózny argentínsky Malbec aj vy. 
   
 • hesiko.jpg Ochutnávame Rakúsko a Nemecko
  Vysoká koncentrácia malých pestovateľov je zaručeným receptom na úspech. Toto platí pre vinárstva Rakúska a Nemecka, ktoré prinášajú vynikajúce vína so svojimi typickými zástupcami - Veltlíny a Rizlingy.
   
 • iko.jpg Súťaž - napíš ženám k MDŽ a vyhraj víno
  Pripravili sme pre vás milú súťaž k sviatku MDŽ. Hlavnou výhrou sú tri darčekové balenia čarovného Veltlínu z vinárstva Laurenz V. Ako sa zúčastniť?
   
 • ikoopen.jpg 24. 2. 2018 bude Open That Bottle Night!
  Jeden večer v nudnom, temnom mesiaci februári se rozžiaria tváre milovníkov vína tým, že sa oslavuje špeciálny deň s otváraním vzácnych fliaš vína a šampanského. Open That Bottle Night je večer, kedy si aj vy máte otvoriť niečo výnimočné, deň kedy treba oprášiť staré ročníky, ktoré ste odložili na zvláštnu príležitosť.
   
 • csm_CHARMING___Oysters_a0056b2cd9.jpg Ladies Wine Night - keď ženy milujú víno
  Ženy milujú víno a je vedecky dokázané, že v ochutnávaní vína majú oveľa lepšie predpoklady ako muži. Túto degustáciu venujeme ženám a na ich počesť.
   
 • afriko.jpg Ochutnávame Afriku a vy s nami
  Doteraz nedocenený producent vína konečne zažíva zaslúženú renesanciu. Juhoafrická republika má prekvapivo dlhú a bohatú históriu pestovania vína.
   
 • merikoo.jpg 10/10 Rozhovory na tému Merlot, 13. 2. v Bratislave
  Pozývame vás na 10 výnimočných vín pre 10 výnimočných ľudí. Tentokrát sa budú konať Rozhovory v priestoroch Vínotéky WinePlanet na Starej Vajnorskej, témou bude Merlot.
   
 • z_iko.png AKCIA - Pri objednávke vín od vinárstva Žitavské Vinice fľaša zadarmo
  Ochutnajte s nami vína z maličkého, ale celosvetovo známeho vinástva Žitavské Vinice. Ich vína oceňujú milovníci a znalci vína na svetových výstavách.
   
 • val_iko.jpg Valentínska degustácia 1+1
  Pre milovníkov kvalitného vína pripravujeme párovú valentínsku degustáciu v našej Vínotéke sv. Urbana. Príďte s niekým koho milujete a nájdite LÁSKU VO VÍNE.
   
Stránkovanie:
 
 
 
Visa Visa Electron Verified by Visa MasterCard MasterCard SecureCode Maestro Diners Club Tatrapay Sporopay VUB eplatby Uniplatba PayPal Discover
Powered by Cyclone3 XUL CMS by Comsultia