Nie ste prihlásený   Prihlásenie  Registrácia
0 ks
0,00 €
   

Blog

 • erraczbl_iko.png Súťaž o víno Errazuriz a kurz somelierstva - máme víťaza!
  Počas mája na našom Facebooku prebiehala súťaž o kartón vína z čilského vinárstva Errazuriz a tiež kurz Základy somelierstva od Vinárskeho inštitútu. Kto teda vyhral? 
   
 • golgiko.jpg Degustácia s vinárstvom roka Golguz
  Pozývame vás na degustáciu s vinárstvom Golguz, ktoré sa už druhýkrát stalo vinárstvom roka SR. Bude sa konať v priestoroch Vínotéky WinePlanet na Starej Vajnorskej v Bratislave. Príďte si užiť letnú atmosféru s priateľmi a vínom v pohári.
   
 • merikoo.jpg 10/10 Rozhovory na tému Chardonnay, 12. 6. v Bratislave
  Pozývame vás na 10 výnimočných vín pre 10 výnimočných ľudí. Konať sa budú konaťv priestoroch Vínotéky WinePlanet na Starej Vajnorskej, témou bude Chardonnay.
   
 • soutez_vyhodnoceni.png Súťaž o víno Norton a tenisky - máme víťaza!
  Počas apríla na našom Facebooku prebiehala súťaž o kartón vína argentínskeho vinárstva Norton a tiež super tenisky Wineplanet. Kto vyhral?
   
 • ikogogluzt.jpg AKCIA - Pri objednávke vín Golguz fľaša zadarmo
  Ochutnajte s nami vína z vinárstva Golguz, ktoré sa stalo Vinárstvom roka 2017 v SR. Oslávte s ním ocenenie výhodným nákupom vína - namixujte si 6 vín a 1 dostanete zadarmo!
   
 • 590x250ikoo.jpg Degustácia - Párty s Villa Maria!
  Zažite exotiku chutí a nezabudnuteľný večer s ikonickým vinárstvom Nového Zélandu. Rezervujte si miesto už dnes.
   
 • Errazuriz_4ikoo.jpg Eduardo Chadwick - Decanter Man of the Year 2018
  Eduardo Chadwick, majiteľ Viña Errázuriz a Viña Caliterra, bol na počiatku apríla ocenený odbornou porotou ako Decanter man pre rok 2018. Jeho priekopnícka vízia a úplné odhodlanie pomohli posunúť čilské jemné víno na svetovú scénu. Zoznámte sa s ikonou čilského vinárskeho priemyslu.
   
 • ikochile.jpg V máji ochutnávame Čile
  Čile patrí medzi vinárske krajiny Nového sveta, ktorým má Európa čo závidieť - nízke náklady a vysoké výnosy, no tiež maximálne dobré počasie a minimum škodcov. Napriek niekoľkostoročnej tradícii je čilská produkcia vína považovaná za sviežu a modernú, a krajina dnes patrí do prvej päťky najväčších exportérov vína a prvej desiatky producentov vína na svete. Ako teda chutí Čile?
   
 • od_dunaja_1.JPG Vinári a vinohradníci od Dunaja „bez Dunaja“
  V rámci stretnutí s vinármi sme navštívili v Južnoslovenskej oblasti dve špičkové vinárstva Bott Frigyes a Chateau Belá.
   
 • ikodayoff.jpg DAY OFF - Ochutnávka viac ako 100 druhov vína a spiritov
  Pozývame vás na ochutnávku viac ako 100 druhov vína a alkoholu do Kursalonu v Trenčianskych Tepliciach.
   
Stránkovanie:
 
 
 
Visa Visa Electron Verified by Visa MasterCard MasterCard SecureCode Maestro Diners Club Tatrapay Sporopay VUB eplatby Uniplatba PayPal Discover
Powered by Cyclone3 XUL CMS by Comsultia