Nie ste prihlásený   Prihlásenie  Registrácia
0 ks
0,00 €
   

Blog

 • burgund_8.JPG Pozdravy z Burgundska alebo poznámky z degustácie
  Po dvoch rokoch sa opakuje degustácia vín, ktorá sa vypredala v priebehu jedného týždňa. Prekvapenie? S ohľadom na ich význam a kvalitu nie, v kontexte ich predaja a popularity určite áno. Ako vždy desať znalcov - teraz len jedna dáma vo Vinotéke Sv. Urbana.
   
 • prosecco_4.png Povznášajúci svet bubliniek...
  Ako jeden mních nevynašiel Champagne a prečo máme doma Huberta...
   
 • ikoo.jpg 10/10 Rozhovory na tému Mousse et Champagne
  Pozývame vás na 10 výnimočných vín pre 10 výnimočných ľudí. Mousse et Champagne - Rozhovory vo Vinotéke u sv. Urbana by Wineplanet, Klobučnícka 4, Bratislava. 
   
 • ikooo.jpg Najlepšie miesto pre večierok v Bratislave? U nás!
  Hľadáte štýlové priestory pre organizovanie vianočného večierku s vašimi klientmi, zamestnancami alebo s priateľmi? Ponúkame vám štýlové pivničné priestory našej vínotéky v centre Bratislavy alebo komfortné degustačné priestory na Starej Vajnorskej, Zlaté Piesky. 
   
 • chanson_iko.jpg 10/10 Rozhovory na tému Pozdravy z Burgundska
  Pozývame vás na 10 výnimočných vín pre 10 výnimočných ľudí. Pozdravy z Burgundska - Rozhovory vo Vinotéke u sv. Urbana by Wineplanet, Klobučnícka 4, Bratislava. 
   
 • bioko.jpg BIO vína - príroda vo fľaši
  Ľudstvo sa neprestajne snaží dosiahnuť vždy vyššie méty. Je prirodzenou vlastnosťou každého človeka vynikať. K tomu si pomáha prostriedkami, ktoré na prvý pohľad nemusia predstavovať najjednoduchšiu cestu. Dnes pravdepodobne nikto nespochybňuje názor, že kvalitné vína sa rodia len v zdravom vinohrade.
   
 • prinziko.jpg Degustácia Vampire Night
  V tajuplnej Vínotéke Sv. Urbana zažijete koncom októbra upírsku noc. Výnimočná degustácia bielych aj krvavo červených vín „All you can bloody drink“ so zástupcom vinárstva Prinz von Hessen.
   
 • dark_iko.jpg Darčekový katalóg Wineplanet je tu
  Pripravili sme pre vás katalóg inšpiratívnych darčekov, od maličkostí až po luxusné balenia vín a alkoholu.
   
 • 590x25iko0.jpg Organické vína Villa Maria v špeciálnej limitovanej ponuke
  Na jesenné večery sa treba dôkladne pripraviť, nepremeškajte preto špeciálnu ponuku z Nového Zélandu. Ekologické vína z rady Villa Maria Cellar Selection sú teraz dostupné s 26 % zľavou, ale len do vypredania zásob. Siahnete po sviežom Sauvignon Blanc alebo čarovnom Pinot Noir?
   
 • ikobio.jpg 10/10 Rozhovory na tému Bio vo Vinotéke Sv. Urbana
  Pozývame vás na 10 výnimočných vín pre 10 výnimočných ľudí. Bio - Rozhovory vo Vinotéke u sv. Urbana by Wineplanet, Klobučnícka 4, Bratislava. 
   
Stránkovanie:
 
 
 
Visa Visa Electron Verified by Visa MasterCard MasterCard SecureCode Maestro Diners Club Tatrapay Sporopay VUB eplatby Uniplatba PayPal Discover
Powered by Cyclone3 XUL CMS by Comsultia