Nie ste prihlásený   Prihlásenie  Registrácia
0 ks
0,00 €
   

Párty s Villa Maria - úžasný večer v štýle Nového Zélandu

Party_s_Villa_Maria_8.jpg
Na konci júna k nám do vinotéky na Starej Vajnorskej našlo cestu 150 milovníkov vína, ktorí si prišli užiť Párty s Villa Maria. Čakali na nich výnimočné vína, exotický raut, hudobné zážitky s kapelou Jazz Pops Up, sabráž aj tombola s Juniorom. 

Príjemný a teplý večer 27. júna privítal hojný počet návštevníkov, niet sa čo čudovať, Villa Maria je u nás veľmi obľúbená. O 18:00 sa otvorili brány klimatizovanej degustačnej miestnosti a open-air priestrannej terasy, degustačný bar ponúkol desiatku špičkových vín Villa Maria a stoly sa prehýbali pod slanými i sladkými dobrotami z teplého aj studeného rautu inšpirovaného Novým Zélandom.

Party_s_Villa_Maria_5.jpg

Party_s_Villa_Maria_4.jpg  
Večer začala charizmatická Louisa Markwart, zástupkyňa vinárstva Villa Maria, a spoločnosť jej robil náš someliér Miroslav Balla. Všetci si vychutnávali skvelé vína, či už išlo o Sauvignon, Pinot alebo Riesling, užívali príjemnú atmosféru, súťaž v sabráži a rad návštevníkov sa tešil z výhier v tombole s Juniorom.

Party_s_Villa_Maria_9.jpg

Party_s_Villa_Maria_15.jpg

Party_s_Villa_Maria_16.jpg  
Úspešnosť párty sa dá merať napríklad množstvom vypitých fliaš, bolo ich viac ako 300! Už teraz sa tešíme na ďalšiu výnimočnú degustáciu. Tentoraz sa pozrieme na vína z vinárstiev južnej a severnej Ameriky, viac informácií nájdete na stránke degustácie Wild Wine West.

Party_s_Villa_Maria_7.jpg

Party_s_Villa_Maria_6.jpg

Party_s_Villa_Maria_12.jpg

Party_s_Villa_Maria_11.jpg

Party_s_Villa_Maria_2.jpg   Party_s_Villa_Maria_1 (1).jpg

     
 
 
 
Visa Visa Electron Verified by Visa MasterCard MasterCard SecureCode Maestro Diners Club Tatrapay Sporopay VUB eplatby Uniplatba PayPal Discover
Powered by Cyclone3 XUL CMS by Comsultia