Nie ste prihlásený   Prihlásenie  Registrácia
0 ks
0,00 €
   

Najlepšie miesto pre večierok v Bratislave? U nás!

590x250.jpg
Hľadáte štýlové priestory pre organizovanie vianočného večierku s vašimi klientmi, zamestnancami alebo s priateľmi? Ponúkame vám štýlové pivničné priestory našej vínotéky v centre Bratislavy alebo komfortné degustačné priestory na Starej Vajnorskej, Zlaté Piesky. 

Nerobte si z organizácie vianočného alebo novoročného večierku veľké starosti. Pomôžeme vám a radi vám pripravíme event na mieru či tématickú degustáciu, postaráme sa o občerstvenie, výzdobu i zábavu. Vianočný event v našich degustačných priestoroch bude mať tú najlepšiu a originálnu atmosféru.

Degustačné priestory

1. Vínotéka WinePlanet - Stará Vajnorská 39, Bratislava – Zlaté Piesky

Elegantná degustačná miestnosť spojená s vinotékou a kaviarňou ponúka lukratívne priestory pre firemný večierok pre 60 osôb, pri využití priestrannej terasy až pre 200 osôb. V interiéri je štýlové posedenie pre 30 ľudí. Výhodou je jednoduchá dostupnosť a parkovanie.

villa_degustace_1.jpg

villa_degustace_2.jpg

villa_degustace_6.jpg

2. Vínotéka Sv. Urbana a by WinePlanet - Klobučnícka 4, Bratislava -  Centrum

Útulné pivničné priestory v historickom centre s kapacitou 60 osôb, 30 osôb na sedenie. Súčasťou je salónik s možnosťou usadiť navyše 10 ľudí, možnosť vyčleniť ako fajčiarsky salón.

klobucnicka_1.jpg

klobucnicka_2.jpg

klobucnicka_3.jpg


Máte záujem o viac informácií alebo kalkuláciu eventu?

Kontaktujte prosím našu event manažérku Alicu Zajacovú mailom na alica.zajacova@corner.sk alebo na telefónnom čísle 0905 791 094.

     
 
 
 
Visa Visa Electron Verified by Visa MasterCard MasterCard SecureCode Maestro Diners Club Tatrapay Sporopay VUB eplatby Uniplatba PayPal Discover
Powered by Cyclone3 XUL CMS by Comsultia