Nie ste prihlásený   Prihlásenie  Registrácia
0 ks
0,00 €
   

Ladies Wine Night - keď ženy milujú víno

590x250.jpg
Ženy milujú víno a je vedecky dokázané, že v ochutnávaní vína majú oveľa lepšie predpoklady ako muži. Túto degustáciu venujeme ženám a na ich počesť.

Dámy pozvite kolegyne a priateľky a príďte sa naučiť niečo o víne a zrelaxovať od každodenných povinností do našich útulných degustačných priestorov v centre mesta. Páni, nezabudnite na MDŽ, takáto degustácia vašu polovičku istotne poteší. Pripravili sme degustáciu len pre ženy, ktorá pohladí vaše telo i dušu. Počas degustácie budete môcť absolvovať i krátky workshop s profesionálkami na krásu z Mary Kay.


laurenz.jpg

Ochutnáme vína z vinárstva Šimák Zámok Pezinok, ktoré nám predstaví sympatický zástupca vinárstva. Naše pozvanie prijala aj Tamara Schönthaler z vinárstva Laurenz V., ktorá zase očarí radou Veltlínov.

Vstup je povolený len pre dámy. (Pustíme iba vinárov)

V cene degustácie je:

  • 6 vzoriek slovenských vín zo Šimák Zámok Pezinok  (0,5dl/ degustačná vzorka)
  • 4 vzorky rakúskych vín Laurenz V. (0,5dl/ degustačná vzorka)
  • Jazzová hudba
  • Malé pohostenie

koupit.jpg

Cena degustácie: 15 € s DPH/na osobu
AKCIA 3 + 1 pre kamošky! Pri kúpe 4 lístkov, zaplatíte iba za cenu troch lístkov.

Cena sa vám pri zadaní počtu lístkov automaticky prepočíta.
Stretneme sa vo Vínotéke Sv. Urbana by Wineplanet, Klobučnícka 4, Bratislava

headline-flasa-simak.jpg

Slovenské vinárstvo Šimák Zámok Pezinok

Všetky vína, Šimák Zámok Pezinok - edícia Roman Janoušek, sa rodia v takmer tajomných pivničných priestoroch Pezinského zámku. Biele, ružové i červené. S elegantnou farbou a podmanivou vôňou. S chuťou, v ktorej dominuje nezameniteľný charakter.

simak a janousek.jpg

Firma vznikla v roku 2015 ako spolupráca skúseného vinára Romana Janouška a Štefana Šimáka. Nájdete ich v podmanivých priestoroch Pezinského zámku, ktorý momentálne rekonštruujú ale v jeho útrobách sa nachádza moderné a elegantné vinárstvo. 

zamocke-vinarstvo_pivnica.jpg

Rakúske vinárstvo Laurenz V.

Filozofia autorov vín v čarovnej až veselej podobe. Tak by sa možno dali charakterizovať vína Laurenz V. Cieľom bolo vytvoriť ucelený koncept, ktorý štylisticky sprístupňuje rakúske vína širšiemu spektru milovníkov vín po celom svete. Know-how vychádza z dlhej tradície pestovania a šľachtenia viniča rodiny Moser.

Laurenz V..jpg

Puncom kvality tohto úspešného vinárstva je len jedna odroda – Solo in Excelsis Grüner Veltliner, z dvoch oblastí Dolného Rakúska. Na vrchole pyramídy vín stojí excelentná Kamptal Reserv DAC. Slnečný, usmievavý alebo šarmantný nemusia byť len ľudia, ale aj mimoriadne hodnotné vína Laurenz V. s originálnym prístupom ich tvorcov.   

csm_Kamptal_14_4b83b558e6.jpg

     
 
 
 
Visa Visa Electron Verified by Visa MasterCard MasterCard SecureCode Maestro Diners Club Tatrapay Sporopay VUB eplatby Uniplatba PayPal Discover
Powered by Cyclone3 XUL CMS by Comsultia