Nie ste prihlásený   Prihlásenie  Registrácia
0 ks
0,00 €
   

CUCni si bubliniek!

cuc_6.jpg
Uži si leto s novým drinkom, ktorý je plný vína a ovocia. CUC prináša novú osviežujúcu chuť. Vďaka baleniu v plechovke si ho môžete užívať na pláži, na výletoch alebo doma pri bazéne. CUCni si aj ty!

Ochutnaj svieži alkoholický nápoj spájajúci chuť vína, kvalitu ovocnej šťavy, prírodného cukru a antioxidačných látok. CUC máme v dvoch príchutiach a šikovnom balení v plechovke 0,33l.

cuc_2.jpg

CUC Lesná jahoda

Svieži alkoholický nápoj spájajúci chuť vína, kvalitu ovocnej šťavy, prírodného cukru a antioxidačných látok. Základom príchute jahoda je víno a ovocná zložka. Vďaka svojej jemnej perlivosti a podmanivej ovocnej chuti ponúka skvelé osvieženie počas slnečných dní a je výborným spoločníkom pre spoločné popoludnie s priateľmi. Obsah alkoholu 4,5 % obj. Nakúpte si v našom eshope za 1,66 €.

cuc_5.jpg

CUC Brusnica

Svieži alkoholický nápoj spájajúci chuť vína, kvalitu ovocnej šťavy, prírodného cukru a antioxidačných látok. V brusnici sú všetky látky prírodného pôvodu. Vďaka tomu sa nápoj môže pýšiť vysokým obsahom vitamínov. Vyberané ovocie si zachováva všetko zo svojej chute. V zložení nie je ani stopy po umelých sladidlách. Odmenou za šetrné spracovanie je zreteľný limonádový buket, ktorý vznikol bez pomoci pridaných farbív. Obsah alkoholu 4,5 % obj. Nakúpte si v našom eshope za 1,66 €.

cuc_4.jpg

     
 
 
 
Visa Visa Electron Verified by Visa MasterCard MasterCard SecureCode Maestro Diners Club Tatrapay Sporopay VUB eplatby Uniplatba PayPal Discover
Powered by Cyclone3 XUL CMS by Comsultia