Nie ste prihlásený   Prihlásenie  Registrácia
0 ks
0,00 €
   

Degustácia „perla v pohári“

web_590x250.jpg
Keď sa spojí tradične krásne remeslo a moderný prístup, zrodí sa skutočná perla. Ušľachtilá ako réva, o ktorú sa starajú generácie vinohradníkov.

Pozývame vás na ochutnávku tohtoročných vín rodinného vinárstva zo Šenkvíc, ktoré sa vám predstavia v novom šate. 

Príďte si vychutnať príjemnú atmosféru večera plného rozmanitých chutí dobrého vína, ktorým vás prevedie majiteľ vinárstva Ladislav Šebo. Počas tejto degustácie môžete ochutnať desať vzoriek vín Karpatskej perly.

  • Stretneme sa v degustačných priestoroch Wineplanet, Stará Vajnorská 39, Bratislava - Zlaté Piesky ( mapa ).
  • 7.9. 2018 o 18:00
  • Cena degustácie: 12 €
koupit.jpg

Pokojnú atmosféru doplní klavírny hudobník z Jazz Pops Up František Báleš. Okrem kvalitných vín ponúkneme syrové občerstvenie a pečivo.

Karpatská Perla

Rodinná vinárska a vinohradnícka firma Ladislava Šeba a jeho manželky Margity. Obhospodarujú takmer 50 ha viníc v Malokarpatskej vinohradníckej oblasti. Najznámejším je vinohrad Suchý vrch, z ktorého pochádzajú Pinot Gris, Devín, Muškát moravský alebo Rizling rýnsky. Vynikajúce Veltlínske zelené z honov Noviny a Ingle v Modranskom chotári.

DSC_7465_BARIKOVA PIVNICA.jpg

Výroba vín prebieha v modernom vinárstve, ktorému dominuje 21 metrov vysoká rozhľadňa. Z kolekcie Šebových vín upúta cuvée 4 Živly v bielej aj červenej podobe, unikátne prírodné sladké vína, či osviežujúca hroznová šťava Bobulo. Karpatská Perla vyrobila jedno z prvých ľadových vín na Slovensku v roku 2002. Zároveň progresívne prichádza s uvádzaním názvov vinohradov na hlavnú etiketu. „Perla“ je bezpečným ostrovom s vínami, ktoré majú štýl.

senkvice-modra_vinice17_469_fotom-ark.jpg

     
 
 
 
Visa Visa Electron Verified by Visa MasterCard MasterCard SecureCode Maestro Diners Club Tatrapay Sporopay VUB eplatby Uniplatba PayPal Discover
Powered by Cyclone3 XUL CMS by Comsultia