Nie ste prihlásený   Prihlásenie  Registrácia
0 ks
0,00 €
   

Doprava tovaru

doprava.jpg

Tovar je zákazníkovi doručený podľa jeho výberu jednou z nasledujúcich foriem:

Osobné odbery v našich priestoroch

  • Osobný odber v našom sklade na Starej Vajnorskej 39 v Bratislave. Otváracia doba skladu je každý pracovný deň od 8:00 do 15:30 hod. Ako sa k nám dostanete zistíte na mape . Pri osobnom odbere, samozrejme, neplatíte žiadne poštovné, bez ohľadu na spôsob platby. Zaplatiť môžete v hotovosti, alebo platobnou kartou. Osobný odber na našom sklade je možný iba pri objednávke nad 30kg tovaru (cca 25 fliaš vína).
  • Osobný odber v našich predajniach na Starej Vajnorskej 39 a Klobučníckej 4 v Bratislave. Pri osobnom odbere, samozrejme, neplatíte žiadne poštovné, bez ohľadu na spôsob platby. Zaplatiť môžete v hotovosti, alebo platobnou kartou. Otváracie hodiny našich vinoték si môžete pozrieť v sekcii Predajne . Upozornenie! Pri Vinotéke sv. Urbana na Klobučníckej 4 nie je možné parkovať!
  • Zaslaním tovaru prostredníctvom kuriéra. Zásielky sú dodané obvykle v priebehu 72 hodín od podania objednávky, ak je všetok požadovaný tovar na sklade. V prípade objednávky v sume nad 30 eur zaplatíte za dopravu len polovicu a nad 50 eur máte dopravu zadarmo .

Cenník dopravy kuriérom v rámci Slovenskej republiky

Hodnota objednávky vrátane DPH Cena za dopravu vrátane DPH
Objednávky do 30€ 4.80€
Objednávky nad 30€ 2.40€
Objednávky nad 50€ 0.00€

Radi Vám tovar zašleme aj do zahraničia, prosím kontaktujte nás s požiadavkou prostredníctvom e-mailu na adrese: odbyt@corner.sk . Naši operátori Vás budú obratom informovať o cene prepravy.

Tovar je pri preprave bezpečne zabalený a prelepený páskou s logom Wineplanet. Pri preberaní tovaru vždy skontrolujte nepoškodenosť obalu i samotného tovaru. V prípade poškodenia spíšte s pracovníkom kuriérskej služby protokol o škode a ak to uznáte za vhodné tovar nepreberajte.

Špeciálny kuriér v Bratislave

Ako takmer jediný eshop s vínom mám pre našich zákazníkov aj prémiovú možnosť doručenia objednávky. V Bratislave vieme našim zákazníkom doručiť víno už do 2 hodín od objednávky vďaka možnosti Expresného kuriéra. Ide o prémiovú službu, ktorá je spoplatnená sumou 9,59 €. Na expresného kuriéra nie je možné uplatniť zľavu.

Chcete doručiť víno v neštandardný čas (napr o 23:00 alebo o 6:30)? Nie je problém aj takú možnosť pre vás máme. Opäť ide o špeciálneho kuriéra, ktorý je spoplatnený vyššie a nie je možné získať na neho zľavu.

     
 
 
 
Visa Visa Electron MasterCard Maestro Diners Club Tatrapay Sporopay VUB eplatby Uniplatba PayPal
Powered by Cyclone3 XUL CMS by Comsultia