Nie ste prihlásený   Prihlásenie  Registrácia
0 ks
0,00 €
   

Možnosti platby

1-1204463558QHGe.jpg
 


Pri nákupe tovaru v internetovom obchode www.wineplanet.sk môžete platiť viacerými spôsobmi:

 1. Platbu je možné realizovať bankovým prevodom na náš účet na základe predfaktúry. V takom prípade je tovar expedovaný až po úspešnom pripísaní prostriedkov na náš účet.

 2. Hotovosťou - pri osobnom odbere tovaru v našom sklade, alebo predajni je možná platba v hotovosti

 3. Platobnou kartou - pri osobnom odbere tovaru v našom sklade, alebo predajni je možná platba platobnou kartou. Aktuálne prijímame platobné karty VISA, VISA Electron, Maestro, MasterCard a Diners Club

 4. Platbou cez systém Viamo - pri osobnom odbere tovaru v našich predajniach je možné platba cez systém Viamo.

 5. Dobierka prostredníctvom kuriéra - V prípade objednávky v sume vyššej ako 50 € s DPH, máte dopravu zadarmo a tak zaplatíte len administratívny poplatok. Cena dopravy sa nevzťahuje na mimoriadne ponuky zľavy, akcie a iné zvýhodnenia pokiaľ je tak uvedené.

 6. Elektronické bankovníctvo - platba online prostredníctvom Vašej platobnej karty. Aktuálne prijímame platobné karty VISA, VISA Electron, Maestro, MasterCard a Diners Club

  logo_visa.jpg
  logo_visa_electron.jpg
  logo_maestro.jpg
  logo_mastercard.jpg
  logo_diners_club.jpg 7. Online platby - platba pomocou online platobnej brány vašej banky. V súčasnosti podporujeme platbu cez Tatrapay, Sporopay, Sberbank Webpay, VÚB eplatby a Uniplatby. Medzi ďalšiu platobnú možnosť sme zaradili aj populárny PayPall.

  platba-kartou.jpg


V každej zásielke je priložená faktúra - daňový doklad, ktorá zároveň slúži ako záručný list (ak ste si nepriali inak). Ak doklad chýba, prosíme informuje nás čo najskôr cez naše kontaktné údaje.

Všetky ceny sú uvedené vrátane DPH podľa platnej legislatívy.

     
 
 
 
Visa Visa Electron MasterCard Maestro Diners Club Tatrapay Sporopay VUB eplatby Uniplatba PayPal
Powered by Cyclone3 XUL CMS by Comsultia