Nie ste prihlásený   Prihlásenie  Registrácia
0 ks
0,00 €
   

Viac ako 1200 DRUHOV VÍN na predajni,
veľké átrium s grilom a štýlová degustačná miestnosť.

Navštívte našu predajňu vína Wineplanet na Starej Vajnorskej 39 . Naši zamestnanci vám ochotne poradia a pomôžu vybrať to správne víno. Máte záujem o firemnú degustáciu, privátny event alebo veľkú párty? Neváhajte a kontaktujte nás mailom alebo telefonicky (0914 230 220) . V našej degustačnej miestnosti pravidelne robíme akcie, na ktorých sa zúčastňuje od 20 do 120 ľudí. Radi vám pripravíme ponuku na mieru.
 • E-mail: staravajnorska@wineplanet.sk
  Tel.: 0914 230 220
 • Stará Vajnorská 3060/39A,
  831 04 Bratislava
 • Otváracie hodiny:
  Pondelok-Piatok od 9:00 do 18:00

Firemná párty v našom átriu

Firemná párty v našom átriu

V našom veľkom Átriu pravidelne organizujeme veľké degustácie vína. S kapacitou do 120 ľudí, ozvučením a grilom je to ideálny priestor pre veľké firemné večierky, degustácie alebo teambuildingy.

Objednávky z internetu a osobný odber

Objednávky z internetu a osobný odber

NAVŠTÍVTE NAJVÄČŠIU PREDAJŇU S VÍNOM A DELIKATESAMI V BRATISLAVE! Nájdete tu viac ako 8000 fliaš vína, kávu, poháre, doplnky pre someliérov, darčekové balenia a rôzne delikatesy.

Vinotéka sv. Urbana by Wineplanet

Viac ako 700 druhov vína a exkluzívnych značiek alkoholu na vás čaká v našej Vinotéke sv. Urbana, na Klobučníckej 4 v Bratislave. Vychutnajte si vínko v našich nových priestoroch v samotnom centre Bratislavy. Chystáte firemný večierok, narodeninovú oslavu alebo privátny event? Naša degustačná pivnica v podzemí vám poskytne skvelý priestor na akúkoľvek akciu, ktorú vám pripravíme na mieru. Kontaktujte nás na vinotekasvurbana@wineplanet.sk


 • E-mail: vinotekasvurbana@wineplanet.sk
  Tel.: +421 917 935 572  
 • Klobučnícka 4
  811 01 Bratislava
 • Otváracie hodiny:
  Pondelok-Piatok 10:00 - 18:00
  Sobota, Nedeľa - zatvorené

Upozornenie: nie je možné u nás parkovať

Firemný večierok v našej pivnici

Firemný večierok v našej pivnici

V suterénnych priestoroch na vás čaká štýlová miestnosť s kapacitou 60 osôb, čo poskytuje dostatočný priestor pre firemný teambuilding, riadenú degustáciu alebo narodeninovú oslavu. Stačí nás kontaktovať a my vám pripravíme akciu podľa vašich požiadaviek.

Objednávky z internetu a osobný odber

Objednávky z internetu a osobný odber

V našej Vinotéke sv. Urbana si môžete vyzdvihnúť svoju objednávku z internetového obchodu ako aj posedieť pri poháre vína alebo káve Lavazza. Pri vinotéke však nie je možné parkovať.

Visa Visa Electron Verified by Visa MasterCard MasterCard SecureCode Maestro Diners Club Tatrapay Sporopay VUB eplatby Uniplatba PayPal Discover
Powered by Cyclone3 XUL CMS by Comsultia